Mezunlar

Bilgi Müzik Mezunları

Selim Saraçoğlu: Performans alanına yoğunlaşan Saraçoğlu, yurt içi ve yurt dışından pekçok önemli müzisyenle beraber çalışmalarını sürdürmektedir.

Ediz Hafızoğlu:  Performans alanına yoğunlaşan Hafızoğlu, yurt içi ve yurt dışından pekçok önemli müzisyenle beraber çalışmalarını sürdürmektedir.

Taylan Cihan: Kompozisyon alanında yoğunlaşan Cihan, disiplinler arası ve çağdaş müzikler üzerine çalışmalar yapmıştır. Hatırasını sevgiyle anıyoruz.

Ferhat Öz: Performans alanına yoğunlaşan Öz, özellikle Caz üzerine vokal olarak yaptığı projelerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ramazan Yiğit Özatalay: Kompozisyon, Performans ve eğitmenlik üzerine yoğunlaşan Özatalay, çeşitli tiyatro oyunları için müzik, performans ve kendi kompozisyonlarıyla birlikte Bilgi Müzik’te öğretim görevlisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Özhan Deneç: Performans ve prodüktörlük alanına yoğunlaşan Deneç, özellikle rock ve metal üzerine yapılan bir çok projeyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Yusuf Can Yurttagül: Tonmaisterlik alanına yoğunlaşan Can, uzun süre Salon IKSV’nin ses sorumlusu olarak çalıştı ve bir çok önemli sahne ve grupta tonmaister olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Memduh Baran Say: Performans alanına yoğunlaşan Baran, kontrbas icrasını caz türünde sürdürüyor.

Batuhan Bozkurt: Sound art, programcılık ve kompozisyon alanlarına yoğunlaşan Bozkurt, jeneratif müzik, elektronik müzik ve çeşitli dijital sessel uygulamalar üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Ozan Sarıer: Kompozisyon ve ses mühendisliği alanına yoğunlaşan Sarıer, doktorasının yanı sıra aynı alanlarda çalışmalarına devam etmektedir.

Su Somuncuoğlu: Ses mühendisliği alanına yoğunlaşan Somuncuoğlu, alternatif sağlık alanında Biofeedback ve Tuning Fork terapi  çalışmalarını sürdürmektedir.

Nazlı Ufuk Sakioğlu: Kompozisyon alanında yoğunlaşan Sakioğlu, yüksek lisansının yanı sıra  çağdaş müzik üzerine çalışmalarını da sürdürmektedir.

Pınar Temiz: Sonik sanatlar alanına yoğunlaşan Temiz, video oyunlar ve görsel medya için ses tasarımı alanında önemli yapımlar ve şirketlerde çalışmalarını sürdürüyor.

Oğuz Şehiraltı:  Kompozisyon alanında yoğunlaşan Şehiraltı, bestecilik, programcılık ve disiplinler arası işler üzerine olan çalışmalarını sürdürmektedir.

Görkem Karabudak: Performans alanında yoğunlaşan Karabudak, Çilekeş, Karaorkestra ve Bubituzak gibi oluşumlarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaan Düzarat: DJ’lik alanına yoğunlaşan Düzarat, hem Dinamo FM 103.8 hem de kurduğu Vesvese adlı label ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bikem Portakal: Sosyal medya sorumluluğu, menajerlik ve organizasyon alanlarında yoğunlaşan Portakal, çalışmalarını sürdürmektedir.

Erman Evcil: Mezun olduktan sonra performans alanına yoğumlaşan Evcil, ileriki dönemlerde Gastronomi üzerine yoğunlaştı ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Dilara Karolina Sakpınar: Performans alanında yoğunlaşan Sakpınar, 123 adlı projenin yanı sıra kendi solo projesi üzerine de çalışmalarını sürdürmektedir.

Can Güngör: Performans alanında yoğunlaşan Güngör, kendi söz ve müziklerini yaptığı projesiyle beraber çeşitli projelerde prodüktörlük çalışmalarını da sürdürmektedir.

Barlas Tan Özemek: Performans alanında yoğunlaşan Özemek, Kırkaltı, Karaorkestra, Yasemin Mori gibi önemli projelere katkıda bulunmuş ve halihazırda gitaristliğini yaptığı Bülent Ortaçgil ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Osman Alican Okan: Ses tasarımcılığı ve elektronik müzik üzerine yoğunlaşan Okan, disiplinler arası işler ve Jingle House’da ses tasarımcılığı üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Candan Tezel: Performans üzerine yoğunlaşan Tezel, daha öncesinde 110 ve son dönemlerde kendi solo projelerinde şarkı yazarlığı ve vokal çalışmalarını sürdürmektedir.

Onur Akça: Performans üzerine yoğunlaşan Akça, pek çok önemli rock ve metal projesinde davul çalarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Ali Somay: Kompozisyon alanına yoğunlaşan Somay, çağdaş müzik ve şarkı yazarlığı alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Can Aydınoğlu: Performans alanına yoğunlaşan Aydınoğlu, elektronik  müzik ve çeşitli projelerde icracı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Can Kazaz: Kompozisyon alanına yoğunlaşan Kazaz; doğaçlama performansları, parodi müzikler, akustik ekoloji ve şarkı yazarlığı alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Can Dedeoğlu: Kompozisyon alanına yoğunlaşan mezunlarımızdan Dedeoğlu; bas gitar icrası, bestecilik ve şarkı yazarlığı alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Nisan Ak: Orkestra şefliği alanına yoğunlaşan Ak; yeni ve klasik repertuardan müzik eserlerinin icrasının yönetilmesi üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Canberk Kargı: Performans alanına yoğunlaşan Kargı, sahne ve kayıt davulcusu olarak bir çok müzik grubunda enstrüman icrası üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Ali Güçlü Şimşek: Performans alanına yoğunlaşan Şimşek, gitarist ve şarkı yazarı olarak Bubituzak, Gaye Su Akyol gibi dikkat çeken projelerde, grup ve sanatçılarla çalışmalarını sürdürüyor.

Mehmet Ali Yalaz: Performans alanına yoğunlaşan Yalaz, bir çok grupta ve konserde davul icrası ve davul dersleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Çınar Timur: Kompozisyon alanına yoğunlaşan Timur, yüksek lisans çalışmalarını Krakow Müzik Akademisi’nde tamamladı ve çalışmalarını sürdürüyor.

Ayşe Betül Çiftçi: Performans ve müzikal alanına yoğunlaşan Çiftçi, müzikal tiyatro alanında çalışmalarını sürdürüyor.

Kerim Safa: Performans ve sonik sanatlar alanına yopunlaşan Safa, IBULOrk’ta ve bireysel çalışmalarının yanısıra Tavana Basma mahlasıyla çıkardığı şarkı çalışmalarını sürdürüyor.

Ferhat Güneş: Ses teknolojileri alanına yoğunlaşan Güneş; konser ve stüdyo sesçiliği, ses mühendisliği alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Saruhan Batır: Performans ve müzik sektörü alanına yoğunlaşan Batır, müzik ve kültür yönetimi üzerine önemli müzik kurumlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Canberk Ünsal: Performans alanına yoğunlaşan Ünsal, bas gitarist olarak Mabel Matiz, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Cihan Mürtezaoğlu gibi dikkat çeken projelerde, grup ve sanatçılarla çalışmalarını sürdürüyor.

Görkem Baharoğlu: Performans ve şarkı yazarlığı alanına yoğunlaşan Baharoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Ses Teknolojileri yüksek lisansıyla beraber çalışmalarını sürdürüyor.

Berkant Kılıçkap: Ses teknolojileri alanına yoğunlaşan Kılıçkap, Can Güngör ve Büyük Ev Abluka’da gibi önemli ekiplerin sahne ses düzeni ve ses kayıtlarını yapıyor.

Ateş Erkoç: Sonik sanatlar alanına yoğunlaşan Erkoç, disiplinlerarası sanat çalışmalarında ses tasarımı, danışmanlık ve video oyun sesi tasarımı üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Okan Yaşarlar: Kompozisyon alanına yoğunlaşan Yaşarlar, İTÜ MİAM kompozisyon yüksek lisansıyla beraber bestecilik çalışmalarını sürdürüyor.

Ahmet Kemal Kuyrukçu: Performans ve ses teknolojileri üzerine yoğunlaşan Kuyrukçu, kurucularından olduğu İrtifa Kaybediyoruz grubunda davul icrasıyla beraber çalışmalarını sürdürüyor.

Koner Memili: Performans ve ses teknolojileri alanlarına yoğunlaşan Memili, önemli projelerde gitaristlik yapmasının yanısıra müzik sektörü ve yönetimi üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Caner Sulubacak: Kompozisyon alanına yoğunlaşan Sulubacak, yüksek lisans çalışmalarını Memphis Üniversitesi’nde tamamladı ve çalışmalarını sürdürüyor.

Umut Çetin: Sonik sanatlar ve ses teknolojileri alanlarına yoğunlaşan Çetin, kurucularından olduğu Studio Bee’nin yanısıra önemli projelerde bas gitarist olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Baran Göksu: Performans ve ses teknolojileri alanlarına yoğunlaşan Göksu, kurucularından olduğu Studio Bee’nin yanısıra önemli projelerde davulcu olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Görkem Şen: Performans ve enstrüman yapımı alanlarına yoğunlaşan Şen, “Yaybahar” ismini verdiği enstrümanını geliştirmeye ve performanslarıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Deniz Ömeroğlu: Performans ve bestecilik üzerine yoğunlaşan Ömeroğlu, Utrect’te müzik ve teknoloji alanında yüksek lisans çalışmalarını sürdürüyor.

Deniz Güngören: Kompozisyon alanına yoğunlaşan Güngören, müzik performansları, bestecilik ve şarkı yazarlığı alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Merve Akça: Kompozisyon alanına yoğunlaşan Akça, İTÜ MİAM kompozisyon yüksek lisansıyla beraber bestecilik çalışmalarını sürdürüyor.

Safa Kocaoğlu: Elektronik müzik ve sonik sanatlara yoğunlaşan Kocaoğlu, elektronik müzik icrası, ses tasarımı gibi alanlarda çalışmalarını sürdürüyor.

Meltem Yazar: Performans ve bestecilik alanlarına yoğunlaşan Yazar, Goldsmiths University of London’da sonik sanatlar üzerine yüksek lisans çalışmalarını sürdürüyor.

Alican İpek: Performans ve ses teknolojileri üzerine yoğunlaşan İpek, kurucularından olduğu Nekizm  grubunda  vokalist klavyeci olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Tolga Böyük: Performans üzerine yoğunlaşan Böyük, bir çok grupta gitarist ve klavyeci olarak çalıştı. Kendi bestelerini de yapan Böyük, çalışmalarını sürdürüyor.

Gökalp Kanatsız: Elektronik müzik ve sonik sanatlara yoğunlaşan Kanatsız, elektronik müzik icrası, ses tasarımı gibi alanlarda çalışmalarını sürdürüyor.

Bidar Kalender: Performans üzerine yoğunlaşan Kalender, piyano öğretmeni ve vokalist olarak çalışmalarını sürdürüyor.